İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
SU-YAPI Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş

Binalar

Toplu Konutlar [Projeler]

Kentlerde artan nüfusun barınma ihtiyacı belirlenerek tekil yerine çoğul yapılan konutlar yeni yerleşim alanları oluşturmaktadır. Ağırlıklı olarak devlet idaresinde yürütülen toplu konut projelerinde insanların yaşam alanlarını sürdürülebilir, çağdaş ve ekonomik olmasına önem verilir. Su-Yapı Toplu Konut projelerinin hem projelendirme hem de kontrollük hizmetlerinde aktif rol alarak 20,000'den fazla konutun yapımına katkı sağlamıştır.

Muhtelif Amaçlı Binalar [Projeler]

Su-Yapı, sağlık, eğitim, turizm, endüstri, ofis, konut, sosyal tesisler vb. muhtelif amaçlı binalar ve tesisler için genel yerleşim planlaması, mimari, yapısal, elektro-mekanik, peyzaj, alt yapı ve bağlantı yollarına ait projelendirme, inşaat kontrollüğü ve proje yönetimi hizmetleri vermektedir.

Endüstri tesislerine ait yapılar için ise, ağır teçhizat temelleri, enerji temini ve dağıtımı, servis ve kontrol sistemleri, uzaktan kumanda ve algılama sistemleri (SCADA), ayrıca su temin ve dağıtım, kanalizasyon, drenaj, merkezi ısıtma, yol ve çevre düzenleme vb. alt yapı tesislerinin planlanması, projelendirilmesi, kontrolluk hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ve işletmeye alınması aşamalarında hizmetler verilmektedir.